600 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz...

Kolay İade

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

İADE ŞARTLARI

zsaraciye.com'den gerçekleşen alışverişlerinizde İADE ve DEĞİŞİM talepleriniz zsaraciye.com.tr üzerinden gerçekleşmektedir. Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. zsaraciye.com.tr'den ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda maalesef ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ
1."SİPARİŞLERİM" ADIMINDAN İADE TALEBİNİZİ OLUŞTURARAK, İADE AÇIKLAMASINDAN İADE NEDENİNİZİ BELİRTİNİZ.
2. İADE EDİLECEK ÜRÜN
3. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
b- İade edilecek ürünün, 15 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI
a- İade işlemi için E-FATURA' nın aslının gönderilmesi gerekmektedir.
b- İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA
​*zsaraciye.com'de tipografik/yazım hatalarından, sistemsel hatalardan doğabilecek sorunlardan zsaraciye sorumlu tutulamaz.

*zsaraciye.com / zsaraciye önceden bildirmeksizin kampanya ve indirimleri sona erdirme, fiyat değişikliği uygulama hakkını saklı tutar.

İade etmek istediğiniz ürün / ürünler kullanılmamış olması şartıyla anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ kargo ile gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İade departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınarak ortalama 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler birkaç gün içerisinde hesaba yansımaktadır. Taksitli alışverişlerde, İade tutarın tamamı tarafımızdan iade edilmektedir.Taksitlendirme işlemi ve her ay artı bakiye olarak iade tutarının, taksitli şekilde hesabınıza yansıtılması bankanızla alakalıdır.Bankanızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz YURT İÇİ kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. - Ürünün orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: ayakkabı kutusu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

DEĞİŞİM ŞARTLARI
Satın aldığınız ürünü faturasıyla birlikte iade ederek, değişim talep ettiğiniz ürünü, yeni bir sipariş oluşturarak kolayca talep edebilirsiniz.